Jsme přední dodavatel fotovoltaických řešení v České republice

Našim klientům každý rok ušetříme 68 820 000 Kč na výdajích za elektřinu a teplo

Které firmy už díky nám šetří?

Bohemia Apple díky nám ušetří až 350 000 Kč za rok

Fotovoltaická elektrárna s výkonem 204,5 kWp

V roce 2017 jsme se rozhodli investovat do střešní fotovoltaiky a hledali jsme vhodného dodavatele. Rozhodli jsme se pro S-Power Energies a jsme velmi spokojení. Celá realizace byla rychlá a odborně provedená. Sluneční energií využíváme k celoročnímu chlazení jablek. Na výstavu elektrárny jsme získali dotaci OP PIK ve výši 50 % z celkové pořizovací ceny, která byla něco přes 4 miliony korun českých. Podle propočtu se nám investice vrátí do šesti let.

Robert Vyšata

Jednatel Bohemia Apple, s.r.o.

STK Litovel díky nám ušetří až 60 000 Kč za rok

Fotovoltaická elektrárna s výkonem 15,4 kWp

Měl jsem jasnou představu, co od fotovoltaiky chci. Klíčové pro mě bylo snížit náklady na elektřinu, proto jsme za strany S-Power Energies uvítal doporučení na technologií optimizérů. Díky nim mám dokonalý přehled o výkonu jednotlivých panelů a můžu si být jistý, že z elektrárny získávám maximum. Současně už teď promýšlím, jak by se stávající sestava dala rozšříšit. Mimo jiné uvažuji i nad fasádními panely. Časem bych se rád dopracoval k bateriovému řešení a možní i dobíjecímu stojanu pro elektromobily.

Vladimíř Jašek

Majitel Stanice technické kontroly Litovel

INTE KÄRCHER díky nám ušetří až 80 000Kč za rok

Fotovoltaická elektrárna s výkonem 19,76 kWp

S fotovoltaikou jsme měli pozitivní zkušenosti už dříve, v jiném menším objektu. Takže věřím, že i v tomto případě se osvědčí. Navíc dokonale ladí s naší firemní filozofií, kdy se snažíme podporovat udržitelnost hned v několika rovinách. Do budoucna uvažujeme o nákupu elektromobilů, takže ke střešní elektrárně dost možná pořídíme i dobíjecí stojan od S-Power Energies.

Jan Teringl

Jednatel INTE KÄRCHER

Dvořák pekárenské stroje díky nám ušetří až 40 000Kč za rok

Fotovoltaická elekrárna s výkonem 9,75kWp

Lákala nás nejen úspora výdajů, ale i částečný převod na zelenou energii. Fotovoltaika se plně osvědčila a spolupráce s S-Power je byla bezproblémová. Určitě je můžu doporučit. Nyní optimalizujeme výkup přebytků, a do budoucna dokonce uvažujeme o rozšříení elektrárny nebo pořízení baterií.

Jaroslav Dvořák

Ředitel firmy Dvořák pekárenské stroje

Firmám se fotovoltaická elektrárna vyplatí i bez dotace

Solární elektrárna se vyplatí v každé firmě, která má vlastní budovu. Nejvíce se vyplatí firmám s vysokou spotřebou elektřiny, nebo se zvýšenou spotřebou v letních měsících.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.